Jak długo trzeba czekać na efekt po liftingu?

Kto nie powinien stosować nici podnoszących?

Po liftingu czeka Cię dwutygodniowy okres rekonwalescencji. Istnieje prawdopodobieństwo, że możesz odczuwać pewne obrzęki, siniaki i tkliwość, ale nie ma się czym martwić. Obrzęk będzie stopniowo znikał, a nowy kolagen zacznie się kurczyć. Najlepsze rezultaty będą widoczne po sześciu do dwunastu tygodni.

Ćwiczenia po liftingu nici

Po poddaniu się zabiegowi liftingu nici należy unikać energicznych ćwiczeń przez co najmniej tydzień. Oznacza to, że nie należy podnosić ciężarów ani wykonywać innych ćwiczeń oporowych, takich jak bieganie. Ponadto należy unikać jogi i wszelkich ćwiczeń, które obciążają nici. Te czynności mogą opóźnić proces gojenia. Aby temu zapobiec, należy skonsultować się z lekarzem przed podjęciem jakiejkolwiek forsownej aktywności.

Ogólnie rzecz biorąc, u pacjentów poddanych liftingowi nici występuje minimalne zasinienie i obrzęk pooperacyjny. Następnego dnia można powrócić do normalnych czynności. Twój chirurg udzieli Ci szczegółowych instrukcji. Ponadto może być konieczne ograniczenie ruchów twarzy przez jeden dzień. Nie należy wykonywać ciężkich czynności przez co najmniej trzy tygodnie.

Podniesienie nici zmniejszy zmarszczki i zwiększy produkcję kolagenu. Wygładzi również Twoją twarz i usunie drobne zmarszczki. Najgorsze, co możesz zrobić po zabiegu, to stosować nadmierny nacisk na ten obszar. Może to również spowodować zasinienie i dyskomfort. W ciągu pierwszych kilku tygodni po poddaniu się zabiegowi, możesz chcieć uniknąć spania na plecach lub brzuchu. Może to spowodować zasinienie i mniej niż optymalne wyniki.

Możesz również chcieć uniknąć twarzy i masaży przez co najmniej tydzień po zabiegu. Zabiegi te wiążą się z wywieraniem nacisku na skórę, co może powodować obrzęk i zasinienie. Zawierają one również silne substancje chemiczne i mogą podrażnić skórę po zabiegu podnoszenia nici.

Wymagania dotyczące zabiegu Silhouette InstaLift

Aby poddać się zabiegowi Silhouette InstaLift, kandydaci muszą charakteryzować się dobrym ogólnym stanem zdrowia i być wolni od poważnych podstawowych schorzeń. Ponadto pacjent nie powinien mieć w przeszłości alergii lub sytuacji, w której wewnętrzne umocowanie jest przeciwwskazane. Ponadto, osoba nie może mieć bardzo luźnej skóry. Po poddaniu się zabiegowi pacjent powinien stosować miękką dietę przez co najmniej dwa dni i nie powinien podejmować forsownych aktywności przez co najmniej dwa do trzech tygodni. Zabieg związany jest z minimalnymi skutkami ubocznymi, jednak mogą wystąpić pewne powikłania.

Zabieg Silhouette InstaLift jest mało inwazyjny i wykorzystuje unikalną technologię do podniesienia zwiotczałej skóry twarzy. Zabieg ten jest możliwy dzięki zastosowaniu dwukierunkowych stożków szwów wykonanych z glikolidu/L-laktydu (PLGA). PLGA to biokompatybilny polimer, który jest dobrze tolerowany przez organizm. Stożki te zapewniają uniesienie i zakotwiczenie w tkance podskórnej, co zachęca organizm do produkcji nowego kolagenu.

Ten zabieg zapewnia podobne rezultaty do zabiegu Contour ThreadLift, ale z mniej dramatycznymi rezultatami. W przypadku pacjentów z łagodnym lub umiarkowanym zwiotczeniem skóry, zabieg ten może poprawić ich ogólny wygląd. Może również przywrócić kontury twarzy i przywrócić objętość. Jest to doskonała opcja dla pacjentów, którzy nie chcą poddawać się interwencji chirurgicznej.

Zabieg Silhouette InstaLift jest minimalnie inwazyjną, niechirurgiczną procedurą, która podniesie obwisłe policzki i tkanki twarzy. Zabieg jest bezbolesny i może być wykonany w ciągu 45 minut. Zabieg wykonywany jest przez certyfikowanego chirurga plastycznego. Po zabiegu pacjenci doświadczą gładszej, młodziej wyglądającej twarzy.

Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *