Zabieg liftingu twarzy za pomocą nici PDO

Zabieg liftingu twarzy za pomocą nici PDO

Zabieg liftingu twarzy nićmi PDO rozpoczyna się od znieczulenia. W tym zabiegu sterylne igły są używane do wprowadzenia nici. Po umieszczeniu ich na miejscu, zakotwiczają się one w skórze i podnoszą luźną, zwiotczałą skórę. Nici rozpuszczają również niewielkie ilości tłuszczu, który jest przyczyną zwiotczenia skóry. Istnieje kilka ważnych aspektów, o których należy wiedzieć przed zabiegiem. Poniżej przedstawiamy etapy związane z zabiegiem.

Mamy przyjemność przedstawić artykuł przygotowany w porozumieniu z beautycenter.info.pl

Nici PDO są wprowadzane za pomocą sterylnych igieł

Nić PDO to rodzaj implantu medycznego, który może być stosowany do poprawy wyglądu twarzy i szyi. Nici są wprowadzane za pomocą sterylnych igieł. Pacjenci powinni spodziewać się pewnego dyskomfortu podczas zabiegu, ale zazwyczaj nie trwa on dłużej niż kilka minut. Po zabiegu pozostaniesz z jędrniejszą i gładszą skórą. Po zabiegu można bezpiecznie wrócić do swoich normalnych zajęć. Należy jednak unikać wywierania nacisku na obszary poddane zabiegowi.

Zakotwiczają się w skórze

Nici zakotwiczają się w skórze na okres do 12 tygodni, a następnie rozpuszczają się. Zabieg ten jest skuteczny w poprawie struktury i elastyczności skóry. Nici mogą przynieść dramatyczne lub subtelne efekty i są bezpieczne dla większości pacjentów. Nie pozostawiają widocznych blizn, ale mogą pozostawić pewne wgłębienie i łagodny obrzęk.

Podnoszą luźną, zwiotczałą skórę

Nici do liftingu twarzy to doskonały wybór dla pacjentów, którzy chcą przeprowadzić lifting twarzy bez poddawania się operacji. Nici te umieszczane są pod skórą i podnoszą ją za pomocą serii maleńkich szwów. Zabieg trwa mniej niż pół godziny i nie wymaga prawie żadnego czasu rekonwalescencji. Jest to bezpieczny, skuteczny sposób leczenia zwiotczałej skóry.

Rozpuszczają małe obszary tłuszczu

Nowy zabieg liftingu nićmi PDO to niechirurgiczny zabieg, który podnosi i napina twarz. Zabieg polega na zastosowaniu nici, które rozpuszczają się i stymulują produkcję nowych białek kolagenu i elastyny. Jest szczególnie korzystny w przypadku obwisłej skóry i wiotkiej linii żuchwy, które są częstymi oznakami starzenia się.

Mają krótki czas rekonwalescencji

Po poddaniu się zabiegowi liftingu twarzy, wprowadza się nici w celu podniesienia skóry. Odzyskiwanie po tej procedurze nie jest rozległe, ale istnieje kilka środków ostrożności, o których należy pamiętać. Na przykład, przez kilka dni po zabiegu należy unikać energicznego oczyszczania i stosowania kremów nawilżających. Ważne jest również, aby trzymać głowę uniesioną podczas snu.

Są hipoalergiczne

Hipoalergiczny zabieg z użyciem nici do liftingu twarzy jest realną opcją dla pacjentów z reakcjami alergicznymi lub tych z miękkimi tkankami twarzy. Technika ta nie usuwa nadmiaru skóry, ale raczej umieszcza nici w tkankach, aby wspierać tkanki twarzy. Nici mogą być bezpiecznie usunięte po zabiegu, aby przywrócić naturalny wygląd twarzy.

Są bezpieczne

Zabieg z użyciem nici do liftingu twarzy jest uważany za bezpieczną procedurę. Został zatwierdzony przez FDA i jest stosowany w warunkach medycznych od kilku lat. Pacjenci, którzy wahają się co do ryzyka tradycyjnej operacji liftingu twarzy, mogą być dobrymi kandydatami do liftingu za pomocą nici. Chociaż nici mogą powodować obrzęk, większość działań niepożądanych jest tymczasowa.

Są skuteczne

Zabieg liftingu twarzy nićmi jest niechirurgiczną opcją dla tych, którzy chcą uzyskać bardziej młodzieńczy wygląd. Procedura trwa tylko jedną sesję i nie wymaga żadnych nacięć ani zabiegów chirurgicznych. Dodatkowo, nie ma żadnych blizn po zabiegu. Osoba może wrócić do domu bezpośrednio po zabiegu.

Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *